Bes Kallaku përfiton nga situata dhe xhiron ‘’Baywatch’’ në Don Bosko (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:19 13-06-2016

Bes Kallaku përfiton nga situata dhe xhiron ‘’Baywatch’’ në Don Bosko. Përmbytjet kanë ndihmuar aktorin e humorit të inskenojë ‘’filmin’’ e radhës në një nga lagjet që përmbytet më shumë në Tiranë.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0092518329620361
array(1) { ["section"]=> string(77) "bes-kallaku-perfiton-nga-situata-dhe-xhiron-baywatch-ne-don-bosko-video-43320" }