Bes Kallaku rrezikon seriozisht me postimin e kësaj fotoje

Publikuar tek: fcb-bomb, më 23:17 09-09-2016 Bes Kallaku rrezikon seriozisht me postimin e kësaj fotoje

Aktori i humorit, Bes Kallaku ka publikuar një foto e cila mund t’i kushtojë atij një gjobë të majme. Së bashku me një person tjetër, Kallaku ka publikuar foton pasi ka përfunduar gjuetinë.

Por, mesa duket ai ka anashkaluar një detaj të rëndësishëm. Në Shqipëri prej disa vitesh është vendosur moratoriumi i gjuestisë dhe shkelja e tij dënohet.

Sigurisht raste të shkljes së moratoriumit ka në të gjithë territorin e vendit, por postimi i fotove në raste të tilla e bën këtë shkelje akoma më të rëndë. 

14302899_10155137771048765_1320950937_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028814077377319
array(1) { ["section"]=> string(64) "bes-kallaku-rrezikon-seriozisht-me-postimin-e-kesaj-fotoje-52465" }