Bes Kallaku ‘tallet’ me të fejuarën, ajo i kthehet dhe gjuan me shpulla (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:08 04-01-2017

Aktori i humorit, Bes Kallaku duket se e ka në gjak humorin.

Edhe jashtë skenës aktori vijon t'i bëjë të gjithë për të qeshur me postimet e tij, por këtë herë protagoniste ka qenë pikërisht e fejuara e tij, këngëtarja Xhensila Myrtezaj.

Në videon e publikuar nga vetë aktori shihet teksa ‘tallet' me Xhensilën ndërkohë që ajo mbështet tek ai për të bërë foto.

Por, gjërat nuk kanë shkuar siç duhet për këngëtaren pasi Besi është larguar dhe ajo është penguar dhe ka filluar t'i gjuaj me shpulla aktorit, ndërkohë që ai nuk resht së qeshuri.

“Kur ajo mbeshtet tek ty për foto, dhe fillon fantazon, sa bukur... Por ti je katunar mër vlla...”.

Çifti ndodhet prej ditësh në Londër, ku janë të ftuar nga Piano Bar për të performuar.

bes7.jpgbes8.jpgbes9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.043605089187622
array(1) { ["section"]=> string(80) "bes-kallaku-tallet-me-te-fejuaren-ajo-i-kthehet-dhe-gjuan-me-shpulla-video-64561" }