Bes Kallaku zbulon pjesë nga klipi i ri me Anila Mimamin (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:38 09-07-2020 Bes Kallaku zbulon pjesë nga klipi i ri me Anila Mimamin (FOTO) Bes Kallaku

Anila Mimani do të rikthehet pas shumë vitesh, me një bashkëpunim me Bes Kallakun, projekt që pritet të publikohet së shpejti.

 besi.JPG

Besi ka ndarë në Instagram pamje nga xhirimet e videoklipit, teksa shfaqet duke pirë shampanjë brenda një pishine. "Ma bo i video për videoklip", shkruan ai krahas fotos së publikuar.

Besi dhe Anila do sjellin në version të ri një nga këngët më të famshme të Anilës, e titulluar “Do digjesh zjarr”, që pritet të bëjë namin njësojë si dikur.

Këtë na e ka zbuluar Xhensila, e cila ka publikuar një video me bashkëshortin e saj duke udhëtuar me makinë, teksa në sfond dëgjohet një pjesë nga kënga e re.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010390996932983
array(1) { ["section"]=> string(68) "bes-kallaku-zbulon-pjese-nga-klipi-i-ri-me-anila-mimamin-foto-213358" }