Besa Kokëdhima bëhet nostalgjike, publikon foto nga fëmijëria në krah të prindërve (Si duket ish-deputeti i ri)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:38 28-05-2020 Besa Kokëdhima bëhet nostalgjike, publikon foto nga fëmijëria në krah të prindërve (Si duket ish-deputeti i ri)

Këngëtarja e njohur Besa Kokëdhima është një ndër personazhet më të dashura për publikun shqiptar.

Ajo është bërë nostalgjike duke u kthyer pas në kohë dhe ka postuar në ‘Instagram’ disa foto nga fëmijëria e saj. Në foto Kokëdhima shfaqet në krahët e nënës dhe babait ish-deputetit Koço Kokëdhima.

“Unë e vogël. Mami, babi, ju dua gurët e mi të çmuar“, shkruan këngëtarja.

Kujtojmë që së fundmi Besa ka qenë në qendër të mediave rozë për shkak të ndryshimeve që ka bërë në pamjen e jashtme.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0092380046844482
array(1) { ["section"]=> string(123) "besa-kokedhima-behet-nostalgjike-publikon-foto-nga-femijeria-ne-krah-te-mamase-dhe-babait-si-duket-ish-deputeti-i-ri-208140" }