Besa Kokëdhima feston ditëlindjen, Elvana Gjata dhuratë speciale

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:22 29-05-2016 Besa Kokëdhima feston ditëlindjen, Elvana Gjata dhuratë speciale

Këngëtarja Besa Kokëdhima feston sot ditëlindjen e 30-të dhe në këtë përvjetor nuk mund të mungojnë urimet dhe dhuratat për të nga familjarët dhe miqtë e ngushtë.

Vet Besa ka shpërndarë për fansat dhuratën që ka marrë nga mikesha e saj, Elvana Gjata. Elvana i ka dërguar asaj një buqetë me trëndafila ku shkruhej “Beba”.

Besa e ka vlerësuar shumë këtë dhuratë, duke e kosideruar Elvanën motër nga mama tjetër. “Urim për ditëlindje nga baby im. Të dua motër nga mama tjetër”, shkruan këngëtarja. 

besa.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071811676025391
array(1) { ["section"]=> string(69) "besa-kokedhima-feston-ditelindjen-elvana-gjata-dhurate-speciale-41809" }