Besa Kokëdhima publikon foton me familjarët por ndjen mungesën e dikujt tjetër (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 00:41 24-12-2016 Besa Kokëdhima publikon foton me familjarët por ndjen mungesën e dikujt tjetër (FOTO)

Besa Kokëdhima ka publikuar një foto me familjarët e saj, me babain politikan Koço Kokëdhima, me mamanë Brixhida, motrën Borën dhe të fejuarin e motrës Olsin.

Ata ngjajnë shumë elegantë dhe të veshur me shumë klas. Mirëpo Besa është shprehur se i mungon e motra e saj Era. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.038449048995972
array(1) { ["section"]=> string(89) "besa-kokedhima-publikon-foton-me-familjaret-por-ndjen-mungesen-e-dikujt-tjeter-foto-63596" }