Besa Kokëdhima zbulon titullin e këngës dhe detaje të reja nga klipi

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:15 25-05-2016 Besa Kokëdhima zbulon titullin e këngës dhe detaje të reja nga klipi

Para pak kohësh këngëtarja Besa Kokëdhima konfirmoi bashkëpunimin me kantautorin Flori Mumajesi, por tashmë ajo ka zbuluar detaje të reja lidhur me xhirimin e videoklipit.

Këngëtarja ka treguar se xhirimet e klipit do të realizohen të gjitha në Kosovë dhe titulli i këngës do të jetë “1,2,3”.

Përsa i përket look-ut ajo do të shfaqet si asnjëherë më parë, plot ngjyra dhe kjo duket qartë edhe nëpërmjet fotove.

“Pjesa më e madhe e skenave do të jenë në natyrë, çka do ta bëjë një klip shumë të ngrohtë dhe shumë të bukur për syrin”,  ka thënë Besa për blitz.al. 

besa_kokdhima45.jpg

besa_kokdhima.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.014841079711914
array(1) { ["section"]=> string(74) "besa-kokedhima-zbulon-titullin-e-kenges-dhe-detaje-te-reja-nga-klipi-41462" }