Besi dhe Xhensila çudisin klientët, shikoni si shkojnë të veshur në restorantin klasik (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:46 29-01-2017 Besi dhe Xhensila çudisin klientët, shikoni si shkojnë të veshur në restorantin klasik (VIDEO)

Besi dhe Xhensila ndodhen në Zvicër dhe po ka kalojnë momente të bukura nën shoqërinë e njëri-tjetrit. Mirëpo si gjithmon Besi me humorin e tij edhe në një ambient klasik, siç thotë dhe vet ai, ka çuditur klientët. 

Besi ka publikuar një video në "Instagram" ku darkon me Xhensilën mes njerëzve, sikur të ishin në  shtëpinë e tyre.

E fejuara e tij ka shkuar me një kostum sportiv ndërsa vet aktori i humorit ka ikur zbathur, madje tregon dhe këmbën e tij në kamera.

 

So classic

A video posted by bes kallaku (@bes_kallaku) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.15843391418457
array(1) { ["section"]=> string(97) "besi-dhe-xhensila-cudisin-klientet-shikoni-si-shkojne-te-veshur-ne-restorantin-klasik-video-67025" }