Besi dhe Xhensila së shpejti prindër për herë të parë, këngëtarja konfirmon shtatzëninë: Na zbuluan (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:05 10-02-2018 Besi dhe Xhensila së shpejti prindër për herë të parë, këngëtarja konfirmon shtatzëninë: Na zbuluan (FOTO)

Sot ndër lajmet më të bujshme është ai i shtatzënisë së këngëtares Xhensila Myrtezaj.

Në media u raportua se këngëtarja është në muajin e katërt të shtatzënisë. Ndërsa pas këtij lajmi ka reaguar vetë Xhensila nëpërmjet një postimi në Instastory.

“Na zbuluan Bes Kallaku”, shkruan Xhesila duke konfirmuar kështu lajmin se këgëtarja është në pritje të ëmbël. 

 

80884-640-0-5a7f1c95dd9a4.jpg

80890-640-0-5a7f1c95df5af.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010430812835693
array(1) { ["section"]=> string(109) "besi-dhe-xhensila-se-shpejti-prinder-per-here-te-pare-kengetarja-konfirmon-shtatzenine-na-zbuluan-foto-109838" }