Besi ironizon Encën: Shyqyr që nuk jam fejuar me të se do isha bërë me hernie diskale (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:45 30-08-2016 Besi ironizon Encën: Shyqyr që nuk jam fejuar me të se do isha bërë me hernie diskale (Foto)

Humoristi Bes Kallaku ka ofenduar keq Encën teksa mban mbi shpinë të fejuarën e tij Xhensila Myrtezaj.

Mbi foto ai shkruan: “Shyqyr që nuk jam feju me Encën se do isha bo me hernie diskale”.

Po çfarë ka Besi me Encën që e ka ironizuar dhe ofenduar në këtë mënyrë? 

bes_kallaku.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027073860168457
array(1) { ["section"]=> string(95) "besi-ironizon-encen-shyqyr-qe-nuk-jam-fejuar-me-te-se-do-isha-bere-me-hernie-diskale-foto-51335" }