Betejës për mbrojtësin shqiptar Hysaj i shtohet edhe Chelsea

Publikuar tek: aktualitet, më 13:48 06-07-2015 Betejës për mbrojtësin shqiptar Hysaj i shtohet edhe Chelsea

Elseid Hysaj, mbrojtësi i kombëtares shqiptare të futbollit, përveç Fiorentinës dhe Napolit tashmë kërkohet edhe nga ekipi i Chelsea.

Lajmin për Hysajn e transmeton portali Chelseanews.co duke thënë se mbrojtësi me mjaft eksperiencë për moshën e tij, është në shënjestrën e Jose Murinhos. Hysaj me paraqitjet e tij tek Empoli dhe me përfaqsësuen kuqezi ka tërhequr vëmendjen e klubeve më të rëndësishme në Europe. Chelsea për momentin ka ofertën më joshëse për Empolin, 13 milionë euro.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dom Gjergj Meta: Ti Sokol nuk je monstër!
”Ne Tirana” denoncon me foto: Projektet monstruoze të porositura nga klientët e Ramës »
Article Logic
Execution time: 0.012961864471436
array(1) { ["section"]=> string(66) "betejes-per-mbrojtesin-shqiptar-hysaj-i-shtohet-edhe-chelsea-15447" }