Betonizimi i Vjosës, ministri Xafaj urdhëron SHÇKB dhe policinë të nisin hetimet

Publikuar tek: barometri, më 07:20 09-10-2017 Betonizimi i Vjosës, ministri Xafaj urdhëron SHÇKB dhe policinë të nisin hetimet

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01998496055603
array(1) { ["section"]=> string(85) "betonizimi-i-vjoses-ministri-xafaj-urdheron-shckb-dhe-policine-te-nisin-hetimet-95205" }