Beyoce dhe Jay Z dalin për herë të parë në publik me binjakët e tyre (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 15:37 06-10-2017 Beyoce dhe Jay Z dalin për herë të parë në publik me binjakët e tyre (FOTO)

Beyoce dhe Jay Z dalin janë shfaqur për herë të parë në publik me binjakët e tyre 4 muajsh.

Po ashtu çiftin e famshëm e shoqëronte edhe vajza e  tyre 5-vjeçare Blue Ivy.

Çifti i famshëm u fotografuan në rrugët e Neë York-ut, ndërsa 47-vjeçari si një baab shembullor mbante në dorë dy binjakët Rumi dhe Sir, raporton The Sun, shkruan newsbomb.al.

Ndërkohë, Beyoce dukej e veshur mjaft thjeshtë me një kostum të kombinuar mes ngjyrave të kuqe, blu dhe të bardhë. Ndërsa vogëlushja 5-vjeçare Blue Ivy kishte veshur një kostum blu dhe mbante syze dielli rozë.

nintchdbpict000358373754.jpg

nintchdbpict000358373775.jpg

nintchdbpict000358373490.jpg

nintchdbpict000358373798.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pushime me seks, agjencia e udhëtimit ofron drogë dhe prostituta
NATO largon ISIS nga Iraku, arrestohen më shumë se 1 mijë terroristë »
Article Logic
Execution time: 0.013921976089478
array(1) { ["section"]=> string(79) "beyoce-dhe-jay-z-dalin-per-here-te-pare-ne-publik-me-binjaket-e-tyre-foto-94965" }