Beyonce cilësohet si këngëtarja më e pasur në botë, Pas saj Rihanna e JL

Publikuar tek: barometri, më 08:23 29-12-2017 Beyonce cilësohet si këngëtarja më e pasur në botë, Pas saj Rihanna e JL

Shumë personazhë të showbiz janë shpesh në qendër të vëmendjes, herë me të drejtë herë pa të drejtë për shkak të pasurisë që ata posedojnë. Një prej tyre është dhe këngëtarja me famë botërore Beyonce, e cila shumë herë është klasifikuar si femra më e pasur në botë.

Shumë këngë të Beyonce janë dhe mbeten hite, megjithëse vitet kalojnë. U identifikua për zërin, performancat e jashtëzakonshme dhe ende vazhdon të thyejë rekorde përsa i përket dëgjueshmërisë. Për një kohë të gjatë është klasifikuar si më e pasura nga mediat e huaja por në realitet nuk dihet nëse është vërtet Beyonce, “bosja” që thyen rekord për pasurinë krahasuar dhe me këngëtarë të tjerë të famshëm në botë siç është Rihana, Jenifer Lopez e të tjerë. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030769109725952
array(1) { ["section"]=> string(78) "beyonce-cilesohet-si-kengetarja-me-e-pasur-ne-bote-pas-saj-rihanna-e-jl-104764" }