Beyonce dhe Ed Sheeran performancë fantastike me “Drunk in Love”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:58 28-09-2015

Beyonce dhe Ed Sheeran kanë surprizuar publikun amerikan gjatë festivalit “Global Citizen Festival” kur kanë performuar së bashku hitin e divës amerikane “Drunk in Love”.

Ka qenë Beyonce ajo që ka performuar hitet më të suksesshme që ajo ka prodhuar për publikun në Nju Jork, por dueti i saj me britanikun Ed Sheeran ishte diçka e veçantë.

Beyonce dhe Ed Sheeran janë për momentin dy artistët më të pëlqyer në të gjithë botën.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028189897537231
array(1) { ["section"]=> string(68) "beyonce-dhe-ed-sheeran-performance-fantastike-me-drunk-in-love-21862" }