Beyonce dhe Jay Z heqin unazat e martesës

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:03 29-04-2016 Beyonce dhe Jay Z heqin unazat e martesës

Gjatë turneut të saj botëror ‘Formation’ Beyonce bëri një dedikim për burrin e saj duke i dhënë fund sipas saj spekulimeve në lidhje me gjendjen e martesës së saj.

Por një foto nga prapaskena  në Park Stadium të Marlins të mërkurën në duart e Beyonce është vënë re dukshëm mungesa e unazës së saj të martesës. E njëjta gjë është vënë re edhe te Jay Z në duart e të cilit po ashtu vihet re mungesa e unazës së martesës teksa bisedonte me kolegun e tij Dj Khaled.

Çifti po ashtu kishte shifrën romake IV nënshkruar në gishtat e tyre  të majtë e cila simbolizonte bashkimin e tyre zyrtar më 4 prill 2008, por edhe këto tatuazhe duket se ashtu si unazat edhe  tatuazhet janë venitur dhe nuk janë ribërë më.

by1.jpg

 

byons1.jpg

byons3.jpg

byons4.jpg

byons5.jpg

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011206150054932
array(1) { ["section"]=> string(47) "beyonce-dhe-jay-z-heqin-unazat-e-marteses-39017" }