Beyonce ende në spital, zbulohet sëmundja e binjakëve

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:32 22-06-2017 Beyonce ende në spital, zbulohet sëmundja e binjakëve

Fëmijët binjakë të Beyonce dhe Jay Z mësohet se vuajnë nga verdhëza.

Ka vetëm pak kohë që Beyonce ka sjell në jetë një djalë dhe një vajzë binjakë, por ata ndodhen akoma në ambjentet e spitalit.

Pa kaluar 24 orë nga lindja, për të dy fëmijët është vendosur diagnoza verdhëz, ndonse më parë u fol për lindje të parakohëshme. Sipas TMZ-së, një patologji e tille është normale për fëmijët e lindur para kohe dhe një gjendje e tille kërkon terapi te posaçme dhe llamba speciale për reduktimin e nivelit te bilirubinës ne gjak.

Beyonce ka shpenzuar plot 2 milion dollarë për të adaptuar një salle moderne lindjeje në hapësirat e viles se tyre ne Los Angeles.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.047580003738403
array(1) { ["section"]=> string(58) "beyonce-ende-ne-spital-zbulohet-semundja-e-binjakeve-83472" }