Beyonce heq dorë nga festivali i rëndësishëm amerikan, ja kush do të jetë këngëtarja që do ta zëvendësojë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:22 01-03-2017 Beyonce heq dorë nga festivali i rëndësishëm amerikan, ja kush do të jetë këngëtarja që do ta zëvendësojë

Pas lajmit se Beyonce nuk do të ishte prezente në hapjen e festivalit të përvitshëm Coachella, mësohet se këngëtarja dhe kantautorja e njohur Lady Gaga do të zëvëndësojë atë.

Gaga do të zëvëndësojë Beyoncen me performancë në njërën ndër ngjarjet më të rëndësishme të pop-kulturës amerikane në prill të këtij viti.

Beyonce rrëfen për fansat se po ndjek këshillat e doktorit dhe ka vendosur të mos paraqitet me asnjë festival pasi është në pritje të binjakëve dhe do të bëhet nënë për herë të dytë.

ledy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019666910171509
array(1) { ["section"]=> string(110) "beyonce-heq-dore-nga-festivali-i-rendesishem-amerikan-ja-kush-do-te-jete-kengetarja-qe-do-ta-zevendesoje-70356" }