Beyonce na prezanton me dy binjakët e saj, këto janë emrat që u ka vënë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:14 14-07-2017 Beyonce na prezanton me dy binjakët e saj, këto janë emrat që u ka vënë

Beyonce na ka prezantuar me dy pjesëtarët më të rinj të familjes Carter.

Ylli i pop-it 35-vjeç, e cila gjithashtu ka një vajze 5-vjeçe me Jay Z, ka publikuar foton e parë zyrtare të dy fëmijëve binjakë.

Bashkangjitur postimit të saj, ajo ka konfirmuar emrat e djalit dhe vajzës, duke shkruar: “Sir Carter dhe Rumi, një muaj sot”.

Ajo ngjan shumë e këndshme në foton e publikuar me dy fëmijët e saj. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12260103225708
array(1) { ["section"]=> string(76) "beyonce-na-prezanton-me-dy-binjaket-e-saj-keto-jane-emrat-qe-u-ka-vene-86152" }