Bie aeroplani privat në Itali, një i zhdukur

Publikuar tek: rajon, më 17:28 25-05-2020 Bie aeroplani privat në Itali, një i zhdukur

Një aeroplan i vogël privat me dy vende është rrëzuar pasditen e sotme në lumin Tiber, Itali.

Mësohet se në aeroplan ndodhej instruktori dhe një student i kursit të pilotëve. Në vendngjarje ka shkuar menjëherë policia e cila ka ndërhyrë dhe ka mundur të shpëtojë një person, ndërsa tjetri rezulton i zhdukur.

Personi që ka shpëtuar është instruktori, ndërsa studenti i tij rezulton i humbur.

Sakaq vazhdojnë kërkimet, ndërsa policia po punon dhe për zbardhjen e aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096249580383301
array(1) { ["section"]=> string(50) "bie-aeroplani-privat-ne-itali-nje-i-zhdukur-207763" }