Bie Facebook, qëndron i bllokuar për 10 minuta

Publikuar tek: bota, më 21:24 09-08-2017 Bie Facebook, qëndron i bllokuar për 10 minuta

Për gati 10 minuta të gjithë përdoruesit e rrjetit social facebook, nuk kanë mundur do të përdorin këtë rrjet social, pasi serveri i tij ka rënë.

Problemi më së shumti është shfaqur tek përdoruesit nga kompjuteri, ndërsa ata që kanë të shkarkuar aplikacionin e facebook nuk e kanë hasur këtë problem.

Ende nuk ka dalë një njoftim zyrtar i facebook, lidhur me këtë shkëputje të linjës për mëse 10 minuta. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Nxehen gjakrat” mes SHBA-së dhe Koresë së Veriut, Kim Jong kërcënon: Na pret zjarr dhe tërbim
Në Suedi femijët bëhen pre e sulmeve raciste »
Article Logic
Execution time: 0.011203050613403
array(1) { ["section"]=> string(51) "bie-facebook-qendron-i-bllokuar-per-10-minuta-88684" }