Bie Facebook: Rrjeti social me probleme në gjithë botën (Foto)

Publikuar tek: bota, më 18:23 03-08-2018 Bie Facebook: Rrjeti social me probleme në gjithë botën (Foto)

Rrjeti social më i madh në botë, Facebook duket se ka hasur disa probleme serioze këtë pasdite.

Facebook nuk ka qenë i aksesueshëm për miliona përdorues dhe duket se problemi është global.

Raportime nga të katër anët e botës tregojnë për të njëjtin problem teknik. Megjithëse është e paqartë se çfarë ka ndodhur, mendohet që kjo të jetë hera e parë që rrjeti social del “offline” për një kohë kaq të gjatë.

gt4th4rhj46hj45j.jpg

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011697053909302
array(1) { ["section"]=> string(66) "bie-facebook-rrjeti-social-me-probleme-ne-gjithe-boten-foto-130052" }