Bie makina në humnerë, dy persona humbin jetën në Mirditë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:42 19-02-2015 Bie makina në humnerë, dy persona humbin jetën në Mirditë

Një makinë ka rënë sot në një humnerë në afërsi të Repsit, fshati Pshqesh.

Ngjarja tragjike ka ndodhur mëngjesit e sotëm, duke i marrë jetën dy personave që ndodheshin në makinë, Gjergj Kola 58 vjeç dhe Mark Loci 56 vjeç. Viktimat ishin roje të HEC-it të Peshqeshit dhe ishin duke u kthyer nga puna. Në makinë bashkë me dy viktimat udhëtonte edhe infermierja e fshatit P.K, e cila është jashtë rrezikut për jetën.

Automjeti tip ‘’Volksvagen’’ ka dalë nga rruga, duke u gjendur në humnerë, pasi mbajtëset e rrugës nuk kanë mundur ta mbajnë në rrugë mjetin. Ende nuk dihet shkaku i aksidentit por paraprakisht dyshohet shpejtësia e mjetit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përdorte agjencinë turistike për trafik droge, arrestohet 50 vjeçari
Admir Tafili nga burgu: Unë urdhëruesi i vrasjeve?! Vetëm për Prel Pjetrushin do e bëja »
Article Logic
Execution time: 0.012036085128784
array(1) { ["section"]=> string(61) "bie-makina-ne-humnere-dy-persona-humbin-jeten-ne-mirdite-3797" }