Bie makina në humnerë, në gjendje të rëndë 3 persona në Gramsh

Publikuar tek: aktualitet, më 15:38 20-06-2015 Bie makina në humnerë, në gjendje të rëndë 3 persona në Gramsh Foto ilustruese

Një makinë tip “Benz” me targa AA 262CK ka rënë në humnerë në rrugën në afërsi të zonës së njohur si ish parku Gramsh.

Për pasojë, kanë mbetur të plagosur rëndë tre persona të cilët janë dërguar me urgjencë drejt spitalit. Makina ka përfunduar 70 metra në humnerë  dhe dyshohet se shkak për këtë është bërë shpejtësia e lartë me të cilën po udhëtonte drejtuesi i mjetit.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po heton për më shumë .  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Deputeti Hoxha denoncon tjetër incident: Në Klos është dhunuar i afërmi i kandidatit Çupa, nga burri i kandidates socialiste
Incident në Delvinë, i afërmi kandidatit të PD godet vëllain e kreut të PDIU. Reagon PD: Nuk është anëtar i PD-së »
Article Logic
Execution time: 0.013305902481079
array(1) { ["section"]=> string(67) "bie-makina-ne-humnere-ne-gjendje-te-rende-3-persona-ne-gramsh-14120" }