Bie në kontakt me energjinë elektrike, 55-vjeçari në gjendje të rëndë në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 09:25 05-02-2019 Bie në kontakt me energjinë elektrike, 55-vjeçari në gjendje të rëndë në spital Foto ilustruese

Një 55-vjeçar nga Lezha ka rënë në kontakt me energjinë elektrike dhe për pasojë është dërguar në gjendje të rëndë në spital.

Mësohet se 55-vjeçari ka rënë në kontakt me kabllot elektrike në orët e para të mëngjesit tek një kabinë.

Grupi hetimor ka shkuar menjëherë në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave. 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 500 mijë paund drogë, arrestohen 5 shqiptarë në Britani (DETAJE nga operacioni-EMRAT)
Prela kaloi Vettingun, ish ministri: Do doja t'a kisha humbur bastin »
Article Logic
Execution time: 0.010993957519531
array(1) { ["section"]=> string(85) "bie-ne-kontakt-me-energjine-elektrike-55-vjecari-ne-gjendje-te-rende-ne-spital-151603" }