Bie në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën 72-vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 18:37 07-05-2015 Bie në kontakt me energjinë elektrike, humb jetën 72-vjeçari Foto ilustruese

Një 72-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme pasi ra në kontakt me energjinë elektrike.

72 vjeçari Xhelal Mera, banues në fshatin Gjormë në Kurbin, po punonte në banesë teksa ka rënë në kontakt me energjinë elektrike. Nuk dihen ende rrethanat e qarta se si ka ndodhur ngjarja, apo nëse ka pasur probleme teknike. Menjëherë në vendin e ngjarjes kanë mbërritur uniformat blu të Kurbinit, ndërsa është ngritur grupi hetimor dhe po kryhen veprimet e nevojshme.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Mënyra për të rritur shpejtësinë e WiFi-së në kushtet e shtëpisë vetëm me 4 mjete (VIDEO)
Kuvendi zgjedh Kristaq Trajën në krye Këshillit të RTSH »
Article Logic
Execution time: 0.011388063430786
array(1) { ["section"]=> string(65) "bie-ne-kontakt-me-energjine-elektrike-humb-jeten-72-vjecari-10602" }