Bie në një greminë prej 50 metrash 56 vjeçari nga Dibra, punonjës HEC-i, në gjendje të rëndë

Publikuar tek: aktualitet, më 13:30 04-04-2018 Bie në një greminë prej 50 metrash 56 vjeçari nga Dibra, punonjës HEC-i, në gjendje të rëndë Foto ilustruese

Një shtetas shqiptar me inicialet A.S, 56 vjeç ka rrëshkitur dhe ka rënë 50 metra në një greminë.

Lajmin e jep drejtoria e policisë e qarkut Dibër që në njoftimin për shtyp shkruan se shtetasi është çuar në spitalin e Peshkopisë, dhe pritet për tu dërguar për ndihmë të specializuar në Tiranë. Shtetasi ka rrëshkitur në fshatin Lashkizë, në njësinë administrative Zall Dardhë në Dibër dhe sipas informacioneve të para është punëtor te një subject HEC-I në atë zonë. Por, sipas njoftimit dhe hetimeve të para të policisë, ky shtetas nuk ka qenë në punë në kohën që ka ndodhur rreshkitja e tij në humnerë.

Ndërkohë që grupi hetimor ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rethanave të kësaj ngjarje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « SHËNIM/ Qytetarët e arrestuar po gjykohen me akuzë kolektive e ngarkesë politike
Gjykata merr VENDIMIN për 23 protestuesit e Rrugës së Kombit, mbeten në BURG 11 persona (LISTA- EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.012152910232544
array(1) { ["section"]=> string(97) "bie-ne-nje-gremine-prej-50-metrash-56-vjecari-nga-dibra-punonjes-hec-i-ne-gjendje-te-rende-115660" }