Bie në pusetë, gjakoset turisti i huaj në Vlorë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:45 20-08-2017 Bie në pusetë, gjakoset turisti i huaj në Vlorë

Një turist i huaj është gjakosur në Vlorë, pasi ka pësuar një incident në një nga pusetat e shumta në rrugë.

Është pikërisht fotografi Oltion Bardhi ai i cili ka publikuar fotot e turistit të lënduar dhe të pustetave të shumta pa kapakë.

“Pak vëmendje. Një turist u gjakos në një pusetë 200 m nga hyrja e portit. Ai mund të vijë në Shqipëri edhe në Vlorë por vështirë të thotë fjalë të mira. Vlora perla e turizmit (turp të këtë ai që mori kapakun po çfarë ndryshon)”, shkruan fotografi teksa paraqet çështjen problematike./Newsbomb.al/

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Befason Bashkia e Tepelenës, projekti ambicioz për “Ali Pashë Arena”
Hapet gropa e rrezikshme te Lungomarja e Vlorës »
Article Logic
Execution time: 0.008213996887207
array(1) { ["section"]=> string(52) "bie-ne-pusete-gjakoset-turisti-i-huaj-ne-vlore-89607" }