Bie në Shkodër makina nga 20 metra lartësi, policia shkon dhe befasohet nga ajo që zbulon

Publikuar tek: aktualitet, më 11:06 22-02-2017 Bie në Shkodër makina nga 20 metra lartësi, policia shkon dhe befasohet nga ajo që zbulon Foto ilustruese

Një automjet tip “benz” me targa AA 875 FR ka rënë nga 20 metra lartësi poshtë një shkëmbi, pranë liqenit.

Ngjarja dyshohet se ka ndodhur gjatë natës ndërsa policia është befasuar kur ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe nuk ka gjetur asnjë person brenda makinës.

Ky fakt ka thelluar misterin për ngjarjen ndërsa nga ana tjetër mediat lokale bëjnë me dije se mbrëmë në spitalin rajonal të Shkodrës nuk ka shkuar asnjë person i lënduar.

Menjëherë policia ka nisur hetimet dhe pritet që ngjarja të zbardhet në vazhdim.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ekstradohet nga Anglia vrasësi shqiptar me 2 emra
Vendimi që prek vajzat dhe djemtë shqiptarë, harrojini burrat dhe gratë me letra angleze »
Article Logic
Execution time: 0.012408018112183
array(1) { ["section"]=> string(94) "bie-ne-shkoder-makina-nga-20-metra-lartesi-policia-shkon-dhe-befasohet-nga-ajo-qe-zbulon-69547" }