Bie nga pema e ullirit, 32 vjeçari në gjendje të rëndë drejt Tiranës

Publikuar tek: aktualitet, më 17:18 02-10-2015 Bie nga pema e ullirit, 32 vjeçari në gjendje të rëndë drejt Tiranës

Një 32 vjeçar ka marrë plagë të rënda pasi është rrëzuar nga një pemë ulliri pranë qytetit të Sarandës.

32 vjeçari, Elmaz Shehu ka rënë nga pema në momentin që po mblidhte ullinj dhe dyshohet se ka marrë plagë të rënda nga goditja në kokë. Shehu është nisur me urgjencë drejt spitalit të Sarandës dhe pritet të transferohet me helikopter në Tiranë për trajtim më të specializuar.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zyrtarja e arrestuar për rryshfet, sekretare në zyrën elektorale të Haritos, ministrja: Jo sekretare, por aktiviste
Nuk denoncoi parcelat e hashashit, arrestohet kryeplaku dhe dy persona të tjerë »
Article Logic
Execution time: 0.012764930725098
array(1) { ["section"]=> string(73) "bie-nga-pema-e-ullirit-32-vjecari-ne-gjendje-te-rende-drejt-tiranes-22196" }