Bie nga shkëmbi në plazhin e Ksamilit, vdes pushuesja nga Berati (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:00 11-08-2020 Bie nga shkëmbi në plazhin e Ksamilit, vdes pushuesja nga Berati (EMRI) Ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Ksamil, ku 69 vjeçarja Kristina Cauli nga Berati ka humbur jetën.

Ajo është rrëzuar aksidentalisht nga një shkëmb dhe është transportuar menjëherë drejt spitalit, por nuk ka mundur të mbijetojë.

Njoftimi i Policisë:

Në plazhin e Ksamilit, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht nga një mur, shtetësia K. Ç., 69 vjeçe, banuese në Berat, e cila ka qenë me pushime dhe e shoqëruar nga familjarët e saj. Si pasojë e rrëzimit ajo ka marrë dëmtime në kokë dhe pas ndërhyerjes së mjekësve në Spitalin e Sarandës ka ndërruar jetë. Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me ngjarjen.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01102089881897
array(1) { ["section"]=> string(75) "bie-nga-shkembi-ne-plazhin-e-ksamilit-vdes-pushuesja-nga-berati-emri-216798" }