Bie nga SHKËMBI një burrë, me helikopter drejt Tiranës (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:28 14-04-2018 Bie nga SHKËMBI një burrë, me helikopter drejt Tiranës (DETAJE) Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë aksidentale ka ndodhur në Klos ku një burrë është rrëzuar nga shkëmbi.

Sipas policisë bëhet fjalë për 53 vjeçarin me iniciale S.B., i cili është transportuar me helikopter drejt Tiranës për të marrë ndihmën e duhur mjekësore.

“Rreth orës 12:30, datë 14.04.2018, në vendin e quajtur "Xhabëz", në malin e fshatit Dars, në Klos, duke punuar  është rrëzuar  nga shkëmbi shtetasi  S.B, rreth 53 vjeç.

I dëmtuari po transportohet me helikopter drejt Tiranës,  për ndihmë më të specializuar. Nga veprimet paraprake të kryera nga policia dyshohet se është ngjarje aksidentale.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punohet për zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarjeje”, njofton policia.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulmi me raketa në Siri, Ministria e Mbrojtjes mbështet aleatët perëndimorë
Shokuese, gruaja gjendet e mbytur në pus nga bashkëshorti »
Article Logic
Execution time: 0.010287046432495
array(1) { ["section"]=> string(67) "bie-nga-shkembi-nje-burre-me-helikopter-drejt-tiranes-detaje-116885" }