Bie nga zetori duke punuar tokën, humb jetën tragjikisht 55 vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 14:36 20-06-2019 Bie nga zetori duke punuar tokën, humb jetën tragjikisht 55 vjeçari Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Çengele të Peqinit ku ka humbur jetën tragjikisht një person.

Mësohet se shtetasi inicialet Rr.X., 55 vjeç, duke punuar tokën me zetor është rrëzuar, dhe për pasojë ka ndërruar jetë në vend.

Nuk dihen ende rrethanat lidhur me këtë ngjarje ndërkohë që grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të tyre.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070819854736328
array(1) { ["section"]=> string(73) "bie-nga-zetori-duke-punuar-token-humb-jeten-tragjikisht-55-vjecari-169021" }