Bie numri i blerjeve të librave dhe botimeve të reja, shitësit APEL: Lexojini, mos bëni foto

Publikuar tek: kulture-art, më 15:18 20-11-2017 Bie numri i blerjeve të librave dhe botimeve të reja, shitësit APEL: Lexojini, mos bëni foto

Në vitin e 20-të të Panairit të Librit numri i shtëpive botuese duket të jetë mjaft i pakët.

Tirazhi i kopjeve është i ulët në krahasim me vitet e tjera. Këtë e pohojnë dhe shitësit, ndërsa lexuesit thonë se çmimet janë deri diku të papërballueshme, por megjithatë mbeten në kuotën e normales. Dëgjoni ç’thonë shitësit dhe lexuesit në kronikën speciale të përgatitur nga Ardit Toca:

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019550800323486
array(1) { ["section"]=> string(96) "bie-numri-i-blerjeve-te-librave-dhe-botimeve-te-reja-shitesit-apel-lexojini-mos-beni-foto-100238" }