Bie zjarr në një fabrikë në Tiranë, humb jetën një person

Publikuar tek: aktualitet, më 18:28 01-12-2020 Bie zjarr në një fabrikë në Tiranë, humb jetën një person Foto ilustruese

Një ngjarje e rëndë raportohetpasditen e sotme në Tiranë rreth orës 16:40.

Ngjarja ka ndodhur në kryeqytet në lagjen “Misto Mame”. Nga zjarri ka ndërruar jetë një 64-vjeçar M.M., që strehohej aty dhe mendohet se ka qenë në gjumë.

Vend-roja ku ka rënë zjarri është në pronësi të shtetasit A.M.

Vijon...

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Plagoset rëndë në atentat me armë zjarri biznesmeni në Lezhë, gjendet e djegur makina e autorëve (EMRI-DETAJE)
‘Olta Xhaçka fushatë me helikoper’, reagon FA: Përbaltja e papranueshme! Ministrja e përdori 4 herë për arsye pune, s’ka shpërdorim fondesh »
Article Logic
Execution time: 0.013034105300903
array(1) { ["section"]=> string(63) "bie-zjarr-ne-nje-fabrike-ne-tirane-humb-jeten-nje-person-229802" }