Bie zjarr në një garazh, digjet makina e parkuar te rruga e ‘Elbasanit’

Publikuar tek: aktualitet, më 18:54 23-05-2019 Bie zjarr në një garazh, digjet makina e parkuar te rruga e ‘Elbasanit’ Foto ilustruese

Një zjarr ka rënë mesditën e sotme në një garazh në rrugën e ‘Elbasanit’ në Tiranë.

Si pasojë është djegur makina e parkuar, në pronësi të shtetasit me iniciale E.L.

Ende nuk dihet shkaku i zjarrit, ndërsa dyshohet se ka rënë aksidentalisht.

Sakaq, policia ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Njoftimi i policisë:

Tiranë/Informacion paraprak

Në rrugën e “Elbasanit”, në një garazhd, ka rënë zjarr në rrethana ende të paqarta.

Si pasojë është përfshirë nga flakët dhe është djegur një mjet në pronësi të shtetasit E.L

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë aksidentalisht.

Vijon puna për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027434110641479
array(1) { ["section"]=> string(75) "bie-zjarr-ne-nje-garazh-digjet-makina-e-parkuar-te-rruga-e-elbasanit-165460" }