Bieta dhe Albani bëhen prindër, vjen në jetë 'engjëlli' i vogël

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:30 14-05-2017 Bieta dhe Albani bëhen prindër, vjen në jetë 'engjëlli' i vogël

Bieta Sulo dhe Alban Dudushi kanë përjetuar ndër momentet më të lumtura në jetën e tyre.

Bieta ka sjellë në jetë djalin e saj të parë. Lajmin e ka bërë të ditur vet nëna më e re e ekranit shqiptar teksa shkruan, “Të dyja palët nuk mund të prisnin as edhe një ditë më tepër për të takuar njëri tjetrin... 13. 05. 2017”. I urojmë jetë të gjatë dhe sa më shumë dashuri vogëlushit! 

bieta.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024775981903076
array(1) { ["section"]=> string(66) "bieta-dhe-albani-behen-prinder-vjen-ne-jete-engjelli-i-vogel-78602" }