Bieta Sulo me të dashurin Alban Dudushi te Galeria e Arteve por qytetarja i thotë çfarë nuk shkon në veshjen e saj

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 11:22 15-11-2016 Bieta Sulo me të dashurin Alban Dudushi te Galeria e Arteve por qytetarja i thotë çfarë nuk shkon në veshjen e saj

Bieta Sulo dhe Alban Dudushi, çifti i njohur i “Top Show”, mbrëmjen e shkuar kanq qenë në Galerinë e Arteve.

Foton e ndan pikërisht Bieta por një ndjekëse i ka bërë kritikë të hapur për veshjen që duhet thënë se duket ndryshe nga çfarë jemi mësuar ta shikojmë moderatoren.

“Nuk të shkojnë ato pantallonat fare Bieta me xhupin por xhupi të rri mirë”, i shkruan ndjekësja.

A ka të drejtë apo jo, këtë mund ta gjykojnë profesionistët e modës.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.040563106536865
array(1) { ["section"]=> string(120) "bieta-sulo-me-te-dashurin-alban-dudushi-te-galeria-e-arteve-por-qytetarja-i-thote-cfare-nuk-shkon-ne-veshjen-e-saj-59557" }