Big Brother Serbia/ 21-vjeçarja e lidhur me 74-vjeçarin kapet mat duke bërë…

Publikuar tek: bota, më 20:43 03-05-2019 Big Brother Serbia/ 21-vjeçarja e lidhur me 74-vjeçarin kapet mat duke bërë…

Miljana vajza 21-vjeçare e Big Brother ka ngjallur shumë reagime në Serbi pas skenës të saj ‘live’ në Big Brother.

21-vjeçarja ka një lidhje me një 74-vjeçar por prapë u bë pjesë e lojës dhe u kap ‘mat’ nga kamera, ndërsa një djalë e kishte kapur prej këmbëve dhe pretedonte se bënte seks me të.

Me siguri që i dashuri i saj 74-vjeçar nuk i ka parë me lumturi këtë pamje. Madje ata të dy janë të fejuar dhe janë fotografuar shumë herë në publik bashkë.

A është kjo një tradhti nga serbja?

59391875_1006792466181526_8118781193639428096_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.011027812957764
array(1) { ["section"]=> string(81) "big-brother-serbia-21-vjecarja-e-lidhur-me-74-vjecarin-kapet-mat-duke-bere-162863" }