"Big Brother” vë në punë stafin e tij, shihni çfarë ka përgatitur për ju (VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:55 02-03-2017

“Big Brother” ka vënë në punë stafin e tij, të cilin e ka prezantuar në një spot të shkrurtër.

Të gjithë djem e vajza të reja po përgatiten për të sjellë spektakël, për të sjellë surpriza të reja.

Ata shfaqen me një veshje serioze, të rrethuar nga kamerat dhe në fund duke ngrënë sushi. “Big Brother” do fillojë më 18 mars me plot surpriza për të gjithë. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Këngëtarja e njohur shqiptare ndryshon tërësisht “look”
Sara Hoxha në formë pas lindjes, pozon me bikini teksa mban në krahë djalin (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.011826992034912
array(1) { ["section"]=> string(81) "big-brother-ve-ne-pune-stafin-e-tij-shihni-cfare-ka-pergatitur-per-ju-video-70538" }