Big Mama ‘braktis’ muzikën, së shpejti hap biznesin e saj, ja përse bëhet fjalë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:54 27-05-2020 Big Mama ‘braktis’ muzikën, së shpejti hap biznesin e saj, ja përse bëhet fjalë Big Mama

Big Mama është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar.

Shpesh ajo merr vëmendjen e mediave rozë, ndërkohë sa i përket jetës private mundohet të jetë gjithnjë e rezervuar.

Mirëpo një detaj i ri është zbuluar së fundmi. Bigu ka vendosur ti futet biznesit dhe këtë javë do të hapë një dyqan veshjesh.

Këtë e ka bërë me dije vetë këngëtarja ku shkruan  se biznesi do të quhet “BigMama’s Fashion” .

“Përshëndetje miq të mi te dashur ju njohtoj se BigMama’s Fashion hapet zyrtarisht këtë të enjte me datë 28 Maj, ju mirepresim qe nga ora 08:00 ejani të na vizitoni sigurisht gjithmonë duke respektuar rregullat e masat kundër covid-19.

Ejani të festojmë me distancë, BigMama’s Fashion perball Postes ne zemër  të  qytetit tuaj Tetova”, shkruan këngëtarja.

Nuk dihet se me ‘profesionin’ e ri Big Mama do ta braktisë muzikën apo do ti zhvillojë paralelisht.

AABF2C7E-3A45-458F-AB2A-D433A6E6D2A7-283x400.jpeg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0095360279083252
array(1) { ["section"]=> string(82) "big-mama-braktis-muziken-se-shpejti-hap-biznesin-e-saj-ja-perse-behet-fjale-208027" }