Big mama i heq ''të sipërmet'', fotot e këngëtares

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:55 20-04-2016 Big mama i heq ''të sipërmet'', fotot e këngëtares

Këngëtarja maqedonase Big Mama nuk i ka shpëtuar trendit më të fundit të të famshmëve për të realizuar foto e zhveshur.

Big mama ka realizuar një set fotografitk me Veton Osmanin ku në njërën prej fotove ajo ka qenë e zhveshur, të paktën në pjesën e sipërme. Megjithatë këngëtrja dukej mjaft në formë dhe kuruar në detaj.

 

13020030_10209002333405065_408113469_n.jpg

13045444_10209002341485267_1757581840_n.jpg

13077197_10209002341605270_1028170626_n.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0091619491577148
array(1) { ["section"]=> string(51) "big-mama-i-heq-te-sipermet-fotot-e-kengetares-38166" }