Big Mama prezanton të dashurin e ri, kush është modeli turk (FOTOT)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:16 11-10-2019 Big Mama prezanton të dashurin e ri, kush është modeli turk (FOTOT)

Big Mama është një ndër këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Shpesh ajo merr vëmendjen e mediave rozë, ndërkohë sa i përket jetës private mundohet të jetë gjithnjë e rezervuar.

Mirëpo, duket se këtë herë Big-u e ka thyer rregullin. Në profilin e saj në Instagram, këngëtarja ka publikuar foto me partnerin e ri, i cili është një model turk.

Ai quhet Serhat Kaynarpinar dhe gjithashtu modeli ka ndarë në llogarinë e tij foto me këngëtaren shqiptare.

Këngëtarja ka zyrtarizuar kështu lidhjen e saj të dashurisë, ndërsa i ka habitur fansat e saj. “Këto ditë të ftofta do ju sjell pak dashuri”– shkruan ajo  krahas fotove.

1-11.jpg

2-10.jpg

3-11.jpg

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0076520442962646
array(1) { ["section"]=> string(71) "big-mama-prezanton-te-dashurin-e-ri-kush-eshte-modeli-turk-fotot-181610" }