Big Mama shokon, jep një shifër të panumërueshme të dashurish (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 14:28 22-02-2015 Big Mama shokon, jep një shifër të panumërueshme të dashurish (Video)

Në intervistën 60 sekonda të emisionit “Prive” këngëtarja Big Mama është treguar shumë e hapur për të treguar detaje nga jeta e saj seksuale, linjat trupore, dhe marrëdhëniet me meshkujt për të cilët thotë se nuk i refuzon dot nëse janë të bukur.

 Ajo nuk arrin dot të numërojë të dashurit e saj dhe thotë se Prishtina i kujton dashnorët. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni videon 60 sekondëshe.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028985977172852
array(1) { ["section"]=> string(71) "big-mama-shokon-jep-nje-shifer-te-panumerueshme-te-dashurish-video-4115" }