Bilanci horror i dy ditëve të para të këtij viti në Shqipëri

Publikuar tek: politike, më 08:34 03-01-2016 Bilanci horror i dy ditëve të para të këtij viti në Shqipëri Foto ilustruese

Në dy ditët e para të fillimit të vitit të ri 2016 bilanci i jetëve të humbura është tragjik.

Vrasjet dhe aksidentet rrugore kanë përgjakur vendin ndërsa ish kryeministri Sali Berisha hedh akuza të forta për mungesën e shtetit në këto dy ditë.

“4 të vrarë, 4 te plagosur, nga të cilet 3 në Shkodër e Lezhë dhe 7 të vdekur e 12 të plagosur në aksidente rrugore”, bën bilancin Berisha ndërsa përforcon akuzat:

“Qeveria në alkol dhe drogë. Rendi në dorë të krimit”.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0095911026000977
array(1) { ["section"]=> string(66) "bilanci-horror-i-dy-diteve-te-para-te-ketij-viti-ne-shqiperi-29041" }