Bill Clinton takon shqiptarët në New York, mes tyre edhe Albërie Hadërgjonaj (Foto)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:59 16-04-2016 Bill Clinton takon shqiptarët në New York, mes tyre edhe Albërie Hadërgjonaj (Foto)

Gjatë fushtës për të siguruar vota për bashkëshorten e tij Hillary Clinton, ish-presidenti Bill Clinton ka takur shqiptarët në New York dhe mes tyre edhe këngëtaren kosovare.

Mes këtyre shqiptarëve ai ka takuar edhe këngëtaren Albërie Hadërgjonajn e cila e ka shfrytrëzuar rastin dhe ka bërë një fotografi me njeriun që sipas saj e deshi dhe e përkrahu deri në fund luftën çlirimtare në Kosovë.

“Emocion dhe mirënjohje për njerun që e deshi dhe përkrahu deri në fund luftë çlirimtare në Kosovë. Faleminderit nga zemra Bill Clinton dhe Hillary Clinton” shkruan Albëria.

alberia.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030045986175537
array(1) { ["section"]=> string(86) "bill-clinton-takon-shqiptaret-ne-new-york-mes-tyre-edhe-alberie-hadergjonaj-foto-37840" }