Bilnaci i Berishës për fundjavën, 10 km në këmbë për t’u ripërtërirë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:59 07-02-2016 Bilnaci i Berishës për fundjavën, 10 km në këmbë për t’u ripërtërirë

10.23 km dhe pothuajse 3 mijë kalori të djegura, ky është bilnaci i ish-kryeministrit Sali Berisha për ditën e shtunë në ecje të gjatë në këmbë.

Sipas programit të instaluar në celularin e tij, Berisha del në konkluzionin se ecja ka qenë vërtetë ripërtëritëse.

“Relaks! Bilanci i të shtunës në ecje të gjatë dhe ngjitje shkallësh, sipas fitbitit tim ishtë vërtet ripërtëritës”, shkruan deputeti demokrat në faqen e tij në “Facebook”.

Tashmë duket se Berisha është gati për të hënën dhe rinisjen e debatit politik pas një fundjave relaksuese.

12644952_556672014493710_6416300128688683254_n.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0070538520812988
array(1) { ["section"]=> string(73) "bilnaci-i-berishes-per-fundjaven-10-km-ne-kembe-per-t-u-riperterire-31979" }