Bilanci i Berishës për fundjavën, 10 km në këmbë për t’u ripërtërirë

Publikuar tek: foto-e-dites, më 07:19 08-02-2016 Bilanci i Berishës për fundjavën, 10 km në këmbë për t’u ripërtërirë

10.23 km dhe pothuajse 3 mijë kalori të djegura, ky është bilnaci i ish-kryeministrit Sali Berisha për ditën e shtunë në ecje të gjatë në këmbë. Sipas programit të instaluar në celularin e tij, Berisha del në konkluzionin se ecja ka qenë vërtetë ripërtëritëse. “Relaks! Bilanci i të shtunës në ecje të gjatë dhe ngjitje shkallësh, sipas fitbitit tim ishtë vërtet ripërtëritës”, shkruan deputeti demokrat në faqen e tij në “Facebook”. Tashmë duket se Berisha është gati për të hënën dhe rinisjen e debatit politik pas një fundjave relaksuese.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Një tërmet i fuqishëm godet Tajvanin, ndërtesat shemben në tokë
Foto e Ditës/ Mënyra origjinale e avokatëve në Lushnje për të protestuar »
Article Logic
Execution time: 0.013643980026245
array(1) { ["section"]=> string(73) "bilnaci-i-berishes-per-fundjaven-10-km-ne-kembe-per-t-u-riperterire-32000" }