Bimë narkotike në oborrin e shtëpisë, pranga kryefamiljarit në Lushnje (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 08:30 01-06-2017 Bimë narkotike në oborrin e shtëpisë, pranga kryefamiljarit në Lushnje (EMRI)

Një person është arrestuar nga policia e Lushnjes sepse në oborrin e shtëpisë së tij iu gjetën të mbjella bimë narkotike.

Sipas policisë, në fshatin Pirrë, në oborrin e banesës së Artor Toshkollari, u gjetën të kultivuara dhe u sekuestruan në cilësinë e provës materiale 14 fidanë bimë narkotike të dyshuara Cannabis Sattiva.

41 vjeçari ka përfunduar në pranga dhe materialet proceduriale i kaluan Prokurorisë Pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Lushnje për veprën penale "Kultivim i bimëve narkotike" . 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Monikën dhe Ilirin i gjen mëngjesi me një bebe në krahë, zbulojnë çfarë u ka bërë të kuptojnë Aria
Qarkullonte i lirë me pistoletë “Beret” nëpër Gjirokastër, arrestohet 31 vjeçari (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.010263919830322
array(1) { ["section"]=> string(80) "bime-narkotike-ne-oborrin-e-shtepise-pranga-kryefamiljarit-ne-lushnje-emri-80772" }